ЦСКА програв «Ліллю» в «Лужниках»

Московський футбольний клуб ЦСКА програв домашній матч групового етапу Ліги чемпіонів французькому «Ліллю» - 0:2. У першому таймі «Лілль» показав, що гратиме в Москві на перемогу. Команда Руди Гарсии не боялася створювати небезпечні моменти, йти вперед, але оборона армійців витримувала тиск.

Хазяї поля, у свою чергу, майже не створювали гострих моментів - ЦСКА грав без дискваліфікованого Сейду Думбии, який спостерігав за грою з трибуни.

Незабаром після перерви чемпіон Франції повів в рахунку. Намагаючись відібрати м'яч у гравця «Лілля» Сова, Василь Березуцкий так пробив по м'ячу, що той залетів у ворота Володимира Габулова.

Другий м'яч французи забили з контратаки - Джо Коул пробив в стійку, і першим до м'яча встиг Сов, що не схибив повз порожні ворота - 2:0. Якщо у Франції ЦСКА зумів відігратися з рахунку 0:2 завдяки дублю Сейду Думбии, то цього разу червоно-синім не вдалося повторити той же трюк.

За рахунок цієї перемоги «Лілль» наздогнав по очках ЦСКА, у обох клубів тепер по п'ять балів. «Трабзонспор» має таку ж кількість очок, але свій матч проведе пізніше - проти міланського «Інтеру». Тепер команда Леоніда Слуцкого в останньому матчі групового етапу зіграє в Мілані.

Пряму трансляцію матчу вів телеканал НТВ.

ЦСКА Росія - «Лілль» Францію - 0:2

0:1 – В. Березуцкий(49, автогол), 0:2 - Сов(64).

ЦСКА: Габулов, Набабкин, А. Березуцкий, Игнашевич(Щенников, 75), В. Березуцкий, Алдонин, Мамаев, Січу, Цауня(Сердеров, 87), Дзагоев, Вагнер Лав.

«Лілль«: Ландро, Дебюши, Бериа, Розегнал, Бальмон, Гуйе, Азар(де Мело, 90), Мавуба, Шеджу, Сов(Елень, 74), Коул(Пайе, 87).