Широков назвав уболівальників «Зеніту» дебілами

Півзахисник петербурзького «Зеніту» Роман Широков в різкій формі охарактеризував дії уболівальників команди під час матчу Ліги чемпіонів проти АПОЕЛа(0:0). «Суддя нас попередив, що якщо уболівальники не припинять палити файери, нам буде зараховано технічну поразку, - сказав Широков в ефірі »НТВ-плюс«. - Я підійшов до фанатів, але розмови у нас не вийшло. Я запитав у уболівальника з файером: »Навіщо ти палиш«?, а він відповідає: »Я нічого не палю«. Загалом дебіли».

Нагадаємо, що на 56-ій хвилині матчу головний арбітр матчу Фелікс Брих прийняв рішення перервати зустріч на початку другого тайму із-за поведінки уболівальників. Зустріч була відновлена через десять хвилин, передає Sportbox.ru.

Як відомо, в середу матч 5-го туру Ліги чемпіонів в Санкт-Петербурзі між «Зенітом» і кіпрським АПОЕЛ завершився нульовій нічиїй.