Усі сиділи похнюплені, було соромно

Захисник московського ЦСКА і збірної Росії Сергій Игнашевич дав свою оцінку тому, що пройшов в «Лужниках» матчу з «Ліллем»(0:2), а також розповів про своє самопочуття. «З ранку їду на обстеження, а там подивимося. Але не думаю, що може бути щось серйозне - це ж голеностоп. У кінці першого тайму підвернув ногу і після перерви біль тільки став посилюватися. У певний момент стало дуже прискорюватися, і я зрозумів, що більше команді не помічник.

Як матч? Дуже схожий на того, що ми провели у Франції. «Лілль» і тоді, і зараз дуже активно провів перший тайм. Сьогодні перші хвилин 10 йшла боротьба за ініціативу, і, на жаль, ми її програли. Французи відчули упевненість і узяли гру під свій контроль.

Які ставилися завдання? Завдання-мінімум - не програти. Завдання-максимум - виграти. Адже перемога значно підвищувала наші шанси на вихід в плей-офф. На початку матчу у обох команд було багато браку в передачах - «Лілль» розв'язав цю проблему раніше. Якби ми налагодили контроль м'яча, було б простіше.

Коли команда не може вийти в позиційну атаку, відразу зростає навантаження на оборону. І якщо ситуація не міняється, наявність голевих моментів біля наших воріт - питання часу. Тільки після другого гола французи ослабили хватку і стали дозволяти нам створювати якісь моменти.

Як мені Еден Азар? Швидкий і технічний гравець, який уміло розгонить атаки. Було видно, що партнери постійно шукають його, та і він сам пропонує себе постійно. Усі захисники і півзахисники при розвитку атаки шукають його очима. Зенитовец Данні грає в схожому стилі.

Поразки бувають різні. У матчі з «Рубіном» нам у багатьох моментах не повезло - після тієї гри було сильне розчарування. Зараз же усі сиділи похнюплені і соромно було піднімати один на одного очі. Тому що суперник переграв нас по усіх статтях і хотілося одного: швидше роз'їхатися і забути цей матч.

Як розцінюю шанси на плей-офф Ліги чемпіонів? Як мінімальні. Зрозуміло, що нам потрібні три очки в Мілані, але «Лілль» грає з «Трабзоном» будинку і, швидше за все, виграє - це команди різного рівня.

Якщо у нас з'явиться шанс в Лізі Європи, ми з радістю їм скористаємося. Ніколи не чув в нашому клубі розмов, що цей турнір нам не потрібний. Турнір рангом нижче, але і там дуже багато гідних команд. І перемога в нім теж престижна - ми це пам'ятаємо«, - цитує слова Игнашевича його офіційний сайт.

Як відомо, у вівторок відбулися чергові матчі Ліги чемпіонів. ЦСКА в «Лужниках» програв «Ліллю» з рахунком 0:2. За підсумками матчів вівторка в наступний раунд турніру пробилися «Інтер», «Баварія» і «Бенфика».