Росіяни перемогли в Інтерконтинентальному кубку по пляжному футболу

Збірна Росії в овертайме опинилася сильніша за команду Бразилії у фінальному матчі першого розіграшу Інтерконтинентального кубку з рахунком 5:4. Початок зустрічі нічого хорошого що діє чемпіонами світу не обіцяло: впродовж перших двох періодів росіяни постійно були в ролі тих, що наздоганяють.

У третій частині матчу збірна Росії вийшла вперед - 4:2. Але незадовго до фінального свистка «чарівники м'яча» зуміли перевести гру в овертайм. Єдиний же гол в додатковий час був забитий росіянами.

Нагадаємо, що збірні Росії і Бразилії у вересні зустрічалися у фіналі чемпіонату світу. Тоді перемога також залишилася за підопічними Михайла Ліхачова.

Третє місце на турнірі зайняла команда Швейцарії, яка в серії пенальті виграла у збірної Об'єднаних Арабських Еміратів, передає Sportbox.ru.